01.06.02017 вихованці нашого садочку прийняли участь у святі, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, що відбулось у сквері ім. Ф.Сафарова. Наймасштабніша частина свята - флешмоб. У ньому брали участь 4 000 дітей, батьки та педагоги.

Присутні на святі перший заступник Харківського міського голови, депутат Харківської міської ради І.А.Терехов, голова адміністрації Новобаварского району Т. А. Цибульник, депутат Харківської обласної ради А. Ю. Ткаченко звернулися до присутніх з теплими вітальними словами та побажали їм мирного неба та чудового літнього відпочинку.