22.12.2016 урочисте відкриття холу та актового залу ХЗОШ № 130 після капітального ремонту, приурочене 80-річчю школи. Нарада районної батьківської Ради.

22 грудня відбулося урочисте відкриття холу та актового залу ХЗОШ № 130 після капітального ремонту, приурочене 80-річчю школи.

Після урочистої частини пройшла нарада районної батьківської Ради, на якій представники батьківських комітетів шкіл та садків, директора та завідувачі, а також почесні гості заслухали звіт начальника Управління освіти Світличної О.Ф. про роботу, виконану у Новобаварському районі у 2016 році.

Виступила перед присутніми і голова районної батьківської Ради Перевєрзєва Є.М.

Далі слово було надано присутнім почесним гостям.

- Перший заступник Харківського міського голови, депутат Харківської міської ради Терехов І.О.;

- Голова адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Цибульник Т.А.;

- Депутат Харківської обласної ради Кузнецова Г.В.;

- Депутат Харківської міської ради Медведєв Ю. І.;

- Директор КСП «Харківміськліфт» Топчій О.О.;

- Директор підприємства «Santan» Паламарчук О.М.