• Ви знаходитесь тут:

• Методична робота

Основна мета методичної роботи:

• надання дійової допомоги вихователям, вчителям у розвитку їх майстерності як комплексу професійних знань, навичок та умінь;
  • залучення педагогів до науково-дослідної роботи.

Завдання методичної роботи:

1. Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку дітей та вплив художньо-мовленнєвої діяльності на всебічний розвиток і формування мовленнєвої компетенції дошкільників.

2. Продовжити роботу з питань інтегрування родинного і суспільного виховання, пошук нових форм роботи з батьками в контексті розвитку духовного потенціалу дошкільників та батьківської громадськості.

3. Оптимізація рухового режиму та самостійної ігрової діяльності у дошкільному закладі як важливої складової фізичного розвитку дошкільників.

/Files/images/obrazovanie.jpg

Переваги методичної роботи безпосередньо в дошкільному навчальному закладі

• Має постійний, повсякденний характер.
  • Зв’язує зміст і характер методичної роботи з проблемами, ходом і результатом реального навчально-виховного процесу, змінами в якості знань, умінь і навичок дошкільників, у рівні їх вихованості і розвиненості.
  • Дає можливість організаторам глибоко, протягом тривалого часу вивчати діяльність та особистісні якості конкретних педагогів, виявляти недоліки й утруднення в їхній діяльності, а також прогресивні тенденції: передовий досвід, педагогічне новаторство, що робить ріст педагогічної майстерності вихователя більш керованим процесом.
  • Проходить у живому, конкретному педагогічному колективі, що розвиває його єдність і згуртованість , створює сприятливі умови для роботи.
  • Надає реальну змогу кожному педагогу брати участь не тільки в реалізації готових програм підвищення кваліфікації, але і бути активним учасником у їх плануванні, розробці.
  • Безпосередньо зв’язана з навчально-виховною роботою, з конкретними дітьми, допомагає скоротити відстань між навчанням педагогів роботи по-новому та її результатами, позитивними зрушеннями в розвитку особистості дошкільника, дозволяє краще бачити й оцінювати ефективність перепідготовки кадрів.
  • /Files/images/animashki-knigi-89.gif