Раді вітати Вас на сайті нашого закладу дошкільної освіти!

/Files/images/лелека2.jpg

Тимчасове призупинення діяльності закладу дошкільної освіти під час воєнного стану Відповідно до Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 14 березня 2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 No1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», наказу комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 259 Харківської міської ради» від 24.02.2022 №51 «Про тичасове призупинення освітнього процесу», з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу, припиняється освітній процес у закладі дошкільної освіти.

/Files/images/791102727.gif

Наша адреса: 61052, м. Харків, вул.Конєва,11Б

Телефон: (057) 725-15-93

e-mail: dnz_leleka259@ukr.net

/Files/images/яяяяя.jpg ГІМН КЗ"ДНЗ № 259

Дім радості, в якому все співає,

Де серце малюка життю радіє,

Душею промовляються слова,

Де сміх, неначе птах, летить у вирій!

Тут слово «заняття» - від слова «гра»,

Тут є свобода вибора, натхнення,

Танцюй, співай та бався, дітвора,

Малюй, ліпи!

Малюк тут більш, ніж геній!

Це той куток, де казка оживає,

І де байдужість там мов крижина!

Як квітонька барвиста розцвітає

У нашому садку люба дитина!

/Files/images/батькам.jpg

Для вступу дитини у перший клас батьки мають зареєструвати її онлайн

на сайті«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»(https://school.isuo.org/) згідно з покроковою інструкцією надана можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

/Files/images/banneryi_new/minosvnauk.jpg/Files/images/banneryi_new/BanerGUON_200x80.jpg/Files/images/banneryi_new/osv.jpg
/Files/images/banneryi_new/HMP.jpg/Files/images/banneryi_new/bannerODA-1.jpg/Files/images/banneryi_new/pdpresa.png
/Files/images/banneryi_new/mvs.jpg/Files/images/banneryi_new/electro.jpg/Files/images/01111novini_2018/2018aprel_/Баннер безпека та довіра.jpg
/Files/images/banneryi_new/_ A99.jpg
/Files/images/УО.jpg

НАШ ЗДО № 259 Є НА FACEBOOK

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.