ЧИ КОРИСНО ДІТЯМ МОЛОДШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ВЖИВАТИ СОЛОДОЩІ?

Солодощі дітям до 2-х років краще не давати. У більш старшому віці їх дозволяють (але не кожного дня) після їжі, а при гарному апетиті — зрідка та в проміжку між прийомами їжі, але не до їди, бо це знижує апетит. Не слід давати шоколад та шоколадні цукерки, тому що вони сприяють появі ексудативного діатезу та інших алергічних захворювань. Обмежувати вживання дітьми солодощів необхідно у будь-якому віці. Насамперед це пов’язане з тим, що вони шкідливі для; зубів. У жодному разі не можна давати цукерки, особливо льодяники, перед сном: кислоти, що виникають під час бродіння цукру, будуть протягом ночі роз’їдати зуби. Окрім того, надлишок цукру погіршує діяльність залоз внутрішньої секреції (насамперед, підшлункової залози).

/Files/images/торт.gif