Група ранього віку №1 "Їжачки"

Вихователь - Веселовська Тетяна Юріївна, стаж педагогічної діяльності - 8 років.

Педагог систематично займається самоосвітою, цікавиться сучасними досягненнями дошкільної педагогіки та інноваційними технологіями, проходить курси підвищення кваліфікації за фахом. Своїм педагогічним досвідом ділиться з колегами. Вносить пропозиції щодо вдосконалення освітнього процесу в закладі дошкільної освіти. Набуті знання впроваджує в практику педагогічної діяльності.

Помічник вихователя - Каракоцька Ольга Олександрівна

Група молодшого дошкільного віку №2 "Вишеньки"

Вихователь - Шевченко Тетяна Федорівна, стаж педагогічної діяльності - 14 років

Педагог вміло організовує заняття, ігри, розваги, пошуково-дослідницьку діяльність дітей, спостереження. Вміє планувати роботу, ставити цілі і формувати завдання, доцільно, раціонально та комплексно застосовувати різні засоби навчання, методи та прийоми.

Помічник вихователя - Мельник наталія Олександрівна

Група середнього дошкільного віку №3 "Бджілки"

Вихователь - Власенко Валентина Євгеніївна, стаж педагогічної діяльності - 2 роки

Педагог добре володіє ситуацією у дитячому колективі, враховує в роботі індивідуальні особливості своїх вихованців. Під час проведення різних видів роботи з дітьми перевагу надає ігровим методам та прийомам, що сприяє невимушеному засвоєнню кожною дитиною необхідних знань, умінь та навичок.

Помічник вихователя - Приходько Вікторія Валентинівна

Група старшого дошкільного віку №4 "Дзвоники"

Вихователь: Мігаль Лілія Валентинівна, стаж педагогічної діяльності - 30 років;

Вихователі будують спілкування з дітьми на принципах педагогіки діалогу, яка основана на розумінні та прийнятті особистості дитини, здатності встати на її позицію, не ігноруючи її емоції та почуття. На заняттях завжди панує творча атмосфера, вони проходять жваво, цікаво, наповнені ігровими, сюрпризними моментами. Широко використовують ігрові методи у роботі з дітьми, вміють раціонально чергувати та поєднувати різні види пізнавальної діяльності.

Помічник вихователя - Озерова Тетяна Володимирівна